Yüksek Lisans Tezi Danışmanlık

Yüksek lisans programı(veya master programı), lisans eğitimi bittikten sonra devam edilen bir programdır. Bu program, tezli ve tezsiz yüksek lisans programı olmak üzere ikiye ayrılır. Tezli yüksek lisans programında, ders aşaması tamamlandıktan sonra tez aşamasına geçilir. Bu aşamada öğrenciden, kendi mesleki gelişimine ve akademik literatüre katkı sağlayacak bir konuda tez hazırlaması istenir. Çoğu kez yüksek lisans yaptıkları üniversiteden uzak olan ve iş bulma telaşında olan öğrenciler için bu dönem tam bir kabustur.

ODEVTEZ.com olarak, bitirme tezi çalışmalarınız için sizlere akademik danışmanlık hizmeti verebilmekteyiz. Akademik danışmanlık hizmetleri, sizinle iletişim halinde olmaksızın sizin yerinize bir akademik çalışmanın yürütülmesi olarak algılanmamalıdır. Akademik danışmanlık hizmetlerimiz, öğrenme esaslıdır ve sistemimiz üzerinden sizlerle müşterek olarak yürütülmektedir.

ODEVTEZ.com olarak amacımız, sizlere kaliteli bir danışmanlık hizmeti sunmaktır. Bu nedenle ön sipariş verirken, uzmanlarımızın hizmet taleplerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde değerlendirmeleri için, siparişinizle ilgili tüm önemli ve can alıcı noktaları ön sipariş formunda belirtiniz. Sistemimize gönderilen doğru ve eksiksiz bilgiler, çalışmanız için uygun bir uzman atanması ile sonuçlanacaktır.

Genelde öğrencilerin yüksek lisans tez çalışmaları yürütürken yaptıkları bir hata, kendi danışmanları ile hiç iletişime geçmeden kendi başlarına çalışmak istemeleridir. Yüksek lisans tez aşamasında sizlere önerimiz, danışmanlık hizmeti almadan önce danışmanlarınızla fikir alışverişinde bulunmanızdır. Böylece siz, danışmanınız ve uzmanlarımız arasında bir uyum olacaktır. Mümkün oldukça tez danışmanınızla iletişime geçip, tez çalışmanızla ilgili sınırları belirlendikten sonra danışmanlık hizmeti alınız.

Yüksek lisans tez danışmanlığı için sipariş verirken aşağıda belirtilen uyarıları dikkate almanız çalışmanızın kalitesini artıracaktır.

  • Danışmanınızla görüşerek bir tez planı hazırlayınız.
  • Bu tez planı için bir ön hazırlık yapınız(literatür,genel içerik, mevcut uygulamalar ve örnekler gibi).
  • Bu tez planını, sipariş formundaki “Sipariş Tanımı” kısmına giriniz.
  • Çalışmanızın konusunu açık ve ayrıntılı olarak, sipariş formundaki “Sipariş Tanımı” kısmına giriniz.
  • Çalışmanızla ilgili sizden istenenleri ve beklenenleri, sipariş formundaki “Sipariş Tanımı” kısmına giriniz.
  • Çalışmanızla ilgili ana içeriği, sipariş formundaki “Sipariş Tanımı” kısmına giriniz.
  • Çalışmanızla ilgili püf noktaları ve çalışmanızın kısıtlarını, sipariş formundaki “Sipariş Tanımı” kısmına giriniz.
  • Çalışmanızda uygulama çalışması varsa, bu uygulama hakkında bilgi veriniz.
  • Almak istediğiniz danışmanlık hizmetinin içeriğini “Sipariş Tanımı” kısmına giriniz.

Yüksek lisans tezi çalışmanız için ön sipariş vermek için ön sipariş ver linkine tıklayınız.